آذر ۲, ۱۴۰۱

اخبار داغ

پروفیلهای پلی وینیل کلراید سخت ( PVC-U) برای ساخت درها و پنجره ها- پروفیلهایPVC-U بدون پوشش با سطوح رنگی روشن- قسمت 1: طبقه بندی، الزامات و روشهای آزمون

حکم انتصاب دکتر ماجدی اردکانی به سمت دبیر انجمن صنایع پروفیل یو پی وی سی در و پنجره ایران

اعزام هیأت تجاری به جمهوری بلاروس همزمان با نمایشگاه پرود اکسپو بلاروس

تأثیر برجام بر بازار سرمایه

logo

فن پلاست توس

1388
درباره مجموعه
img

شرکت فن پلاست توس از سال 1384 (2005میلادی) به دنبال تحقیق و مطالعه گسترده و مشاوره های فنی کارشناسی تشکیل شد . گروه مهندسان و کارشناسان این شرکت با هدف تحول و نوآوری در مصالح و در و پنجره ساختمان تحقیقات خود را در داخل و خارج از کشور آغاز کردند .

 

اصولا هدف این شرکت بسط و توسعه تکنولوژی جدید در صنعت مصالح ساختمان خصوصاً در، پنجره، پانل و سایر ملزومات ساختمانی است برای تحقق این هدف پس از تحقیقات گسترده در تکنولوژی جدید این محصولات در سراسر دنیا نحوه انتقال تکنولوژی و هماهنگی آن با شرایط اقلیمی ایران و سایر کشورهای منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

 

یکی از مسایل مهم مورد بررسی ،طراحی خاص پروفیل‌های در و پنجره و پانل «یو پی وی سی» فن‌پلاست توس وهماهنگی‌ آن در ساخت در و پنجره مناسب با معماری مدرن و سنتی کشور است. برای تحقق این منظور علاوه برفرمولاسیون و مواد ترکیبی مشخصات فنی پروفیل «یو پی وی سی» و تطبیق آن با استاندارد” RAL GZ 716/1 ” که استاندارد تعریف شده این محصول در اروپاست. مساله طراحی و ظرافت پروفیل که لازمه ساخت در و پنجره‌های زیبا و مناسب با معماری و سلیقه مصرف‌کنندگان رعایت شده است.

معرفی محصولات
اطلاعات تماس
شماره تماس
021-88724438
پست الکترونیکی
info@fanplastco.ir
آدرس
تهران، خیابان میرزای شیرازی شمالی، خیابان ناهید، پلاک 25، طبقه 4